KONST / Litografier / Litografi 4322159
nr 432 2159
Litografi
sign. Stig Claesson, 169/200, 49x68
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 9 oktober 2006
800 kr
800 kr
850 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.400 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)